Sierra Nevada Classic – Quarterfinal Matches Set

145 – Jaden Abas (Rancho Bernardo, SD)

106

Alan Luff (Kelso, WA) vs. Lukus Carrillo (American Leadership Academy, UT)

Kaden Ramos (Thunder Ridge, ID) vs. Chase Milligan (Spring Creek, NV)

Ryan Luna (St. Francis, CC) vs. Isaiah Blanco (Lowry, NV)

Joseph Pia (El Capitan, SJ) vs. Kenndyl Mobley (North Central, WA)

113

Zak Thompson (Palma, CC) vs. Rudy Cannon (Virgin Valley, NV)

Gabe Jensen (Granite Bay, SJ) vs. Billy Smith (Anderson, N)

Calvin Antonio (Evergreen Valley, CC) vs. Vinney Perry (Granite Bay, SJ)

Kasius Graham (Slam Academy, NV) vs. Evan Taylor (Folsom, SJ)

120

Lorenzo Vasquez (Culver, OR) vs. Kodis Campbell (Spring Creek, NV)

Anthony Urrea (Lincoln, SJ) vs. Nickolas Foster (Spanish Springs, NV)

Gabe Vidlak (Cascade Christian, OR) vs. Richard Castro-Sandoval (Santa Ynez, S)

Jordan Sorgman (Casa Roble, SJ) vs. Alex Edelblute (Lakeland, ID)

126

Rhett Miner (American Leadership Academy, UT) vs. Kai Nimi (Granite Bay, SJ)

Taylor Corak (Lowry, NV) vs. Triston Curtis (Shadow Ridge, NV)

Josh Tripp (Spring Creek, NV) vs. Julius Serrano (Lincoln, SJ)

Carson Prim (Grace Davis, SJ) vs. Sam Edelblute (Lakeland, ID)

132

Clayton Gilliam (North Central, WA) vs. Evan Ivaldi (Del Oro, SJ)

Justin Eldridge (Folsom, SJ) vs. Devin Holman (El Capitan, SJ)

Cory Sego (Spanish Springs, NV) vs. Riley Fuchs (Spring Creek, NV)

Callum Kremer (Chester, N) vs. Christian Nunez (Bishop Amat, S)

138

Marcos Polanco (Bishop Amat, S) vs. Kendall Frank (Elk Grove, SJ)

Anthony Sissom (Spanish Springs, NV) vs. Brenden Johnson (Del Oro, SJ)

Beau Ohlson (Mountain View, OR) vs. Dante Reviglio (Yerington, NV)

Weston Presser (Shadow Ridge, NV) vs. Jaden Le (Rancho Bernardo, SD)

145

Jaden Abas (Rancho Bernardo, SD) vs. Alejandro Casarez (Reed, NV)

Cannon Potts (Mountain View, OR) vs. Ryan Quimby (Lakeland, ID)

Dyllan Fuchs (Spring Creek, NV) vs. Royal Tabaldo (Evergreen Valley, CC)

Kai Ward (McQueen, NV) vs. Elijah Blake (Del Oro, SJ)

152

Tyler Badgett (Rancho Bernardo, SD) vs. Chase Aulabaugh (Corning, N)

Jakob Webb (Kelso, WA) vs. Chase Miller (Lebanon, OR)

Elijah Cleaver (Nyssa, OR) vs. Juan Lopez (Bishop Amat, S)

Andrew Forman (American Leadership Academy, UT) vs. Cage Hendry (Lakeland, ID)

160

Beau Chacon (Spring Creek, NV) vs. Lincoln Hauck (Bishop Amat, S)

Marc Williams (Shadow Ridge, NV) vs. Tyler Green (Sparks, NV)

Tommy McCormick (Churchill County, NV) vs. Elijah Wilson (American Fork, UT)

Marcos Jimenez (Evergreen Valley, CC) vs. Jakob Alvarado (Las Vegas, NV)

170

Sean McCormick (Churchill County, NV) vs. Isaac Morris (Castro Valley, NC)

Colton Burkhardt (Mountain View, OR) vs. Kody Presser (Shadow Ridge, NV)

Chandler Strauss (Harrisburg, OR) vs. Clay Campbell (Spring Creek, NV)

Curtis Johnson (Lakeland, ID) vs. Noah Blake (Del Oro, SJ)

182

Dax Bennett (Harrisburg, OR) vs. Trevor Birk (Ridgevue, ID)

Noah Gallardo (Shadow Ridge, NV) vs. Joseph Blisseck (Lebanon, OR)

Blake Ohlson (Mountain View, OR) vs. Carlos Jimenez (Evergreen Valley, CC)

Andrew Kohl (Castro Valley, NC) vs. Javen Jovero (Rancho Bernardo, SD)

195

Colby Preston (Spanish Springs, NV) vs. Chad Singer (Douglas, NV)

Elliot Houghten (Calaveras, SJ) vs. Jefferson Guthrie (Spring Creek, NV)

Leithan Briggs (Harrisburg, OR) vs. David Remer (Carson, NV)

Adam Lowe (Del Oro, SJ) vs. Cylus Hoke (Culver, OR)

220

Jose Sanchez (Nyssa, OR) vs. Edwin Samayoa (Millikan, S)

Isaac Davalos (Lincoln, SJ) vs. Guillermo Escobedo (Bishop Amat, S)

Keith Brown (Lebanon, OR) vs. Randy Nemedez (Reed, NV)

Peter Ming (Elk Grove, SJ) vs. Kyle Richards (Folsom, SJ)

 285

Ben Dooley (Churchill County, NV) vs. Caleb Freeland (Folsom, SJ)

Joe Carrillo (Anderson, N) vs. McKinnie Franklin (Kelso, WA)

Blake Larsen (Dayton, UT) vs. Jonah Schmidtke (Clovis East, CS)

Jarrod Calk (Silver Creek, CC) vs. Justin Ramos (Vista del Lago, SJ)